top of page

Ekibimiz

Uzman Ekibimiz

GEBZE OTO BEYİN bünyesindeki deneyimli ekibimiz neredeyse her marka ve model aracın servis ve onarımını yapabilecek şekilde sertifikalıdır. Aşağıda profesyonellerden oluşan ekibimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Yüz yüze tanışmak için yerimize uğrayın ve bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin!

Smiling Mechanic

M. Çelik

Otomotiv Boyacısı

GEBZE OTO BEYİN ekibinin her bir üyesi çok değerlidir ancak Otomotiv Boyacısı M. Çelik olmasa bu işi gerçekten başaramazdık. Sabah işe ilk gelen ve gece işten en son ayrılan hep odur.

İletişime Geçin
Garage Manager

D. Güner

Resepsiyonist

GEBZE OTO BEYİN personelinin tümünde olduğu gibi, D. Güner, bizim güvenilir Resepsiyonist personelimiz, arabalara gerçek bir tutkuyla yaklaşır. Kendisi ilk hizmet vermeye başladığımız 2000 yılından bu yana bizimle çalışmaktadır ve müşterilerimizin en sevdiği elemanlarımızdandır.

İletişime Geçin
Mechanic in Garage

S. Yılmaz

Genel Tamir Teknisyeni

S. Yılmaz elinde somun anahtarıyla doğmuş - böyle deyip bizi güldürüyor. Yaşı tutar tutmaz direksiyon başına geçmiş, o zamanlardan beridir tam bir araba tutkunu. S. Yılmaz bizim kadrolu Genel Tamir Teknisyeni personelimiz. Gelin kendisine merhaba deyin!

İletişime Geçin

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Ekibimize Katılın

Bu sizin İş Başvurusu bölümü paragrafınızdır. Ziyaretçilerinizi ve kalifiye adayları Oto Bakım Servisi şirketinizdeki mevcut pozisyonlardan birine başvurmaya teşvik edin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Automobile Painting
bottom of page